הנומרולוגיה ככלי לחיים

שוקי גבאי, נומרולוג כבר מעל 27 שנים, הנומרולוג של ערוץ 10, מחבר הספר "החיים על-פי הנומרולוגיה"; במשך כל אותן שנים, שוקי מכשיר דורות על גבי דורות של נומרולוגים – אנשי מקצוע היועצים ומכוונים בכל תחומי החיים על-פי תורת הנומרולוגיה.

אז מהי בעצם הנומרולוגיה וכיצד היא יכולה לסייע לנו בחיינו הפרטיים?

הנומרולוגיה היא תורת המספרים; תורה שלפיה ניתן לאבחן את פוטנציאל האדם, במובן של תכונות ואפיונים מרכזיים ולהכווין אותו אל עבר ייעודו והמציאות הסביבתית המותאמת לו ביותר.

נומרולוגיה וזוגיות

בהקשר הזוגי, הנומרולוגיה יכולה לסייע לבני הזוג לשמר את האיזון הזוגי הנכון ביותר בעבורם, בהתבסס על תאריך לידתם. כך, בהתבסס על הנומרולוגיה ניתן לא רק לאבחן את מידת ההתאמה הזוגית, בשלבים המוקדמים של הקשר, אלא גם להציל מערכות יחסים זוגיות וותיקות הנמצאות במשבר. בשפת הנומרולוגיה ניתן ללמד את בני הזוג להבין זה את שפתו של זה, ולהכווין  את בני הזוג לפעולות שיובילו לאיזון זוגי מחודש ומותאם יותר. כל זאת, תוך התחשבות בפוטנציאל של כל אחד מבני הזוג למימוש, ובעיתויים הנכונים להם לביצוע המהלכים האישיים והמשותפים.

נומרולוגיה – הורות ולידה

בחירת שם לתינוק – תורת הנומרולוגיה מאפשרת לנומרולוג להתאים את שם התינוק שנולד לפוטנציאל הגלום בתאריך לידתו, על-מנת שיוכל לממש בצורה הטובה ביותר את היכולות המולדות הטמונות בו.

הדרכה הורית נומרולוגית – אבחון נומרולוגי לרך הנולד או הבוגר יכול לסייע להורים להבין טוב יותר את הילד שלהם, את הסגנון הפרטי שלו ואת הצרכים הייחודיים שלו; ובכך לשפר את התקשורת ההורית עם הילד ולאפשר לו התפתחות מיטבית לעבר הייעוד שלו.

נומרולוגיה בקריירה

במישור הקריירה והתעסוקה, הנומרולוגיה יכולה להכווין ולמקד את האדם בבחירת המקצוע או תחום הלימודים המותאם לו ביותר למאפיינים האישיותיים ולפוטנציאל הגלום בו, ולסייע בקבלת החלטות שונות הקשורות בעולם הקריירה והתעסוקה.

נומרולוגיה ועסקים

למנהלים, בעלי חברות ועסקים הנומרולוגיה יכולה לסייע בייעוץ לגבי הכיוון והעיתוי הנכונים ביותר לביצוע מהלכים עסקיים, מעברים, חתימת חוזים, רכישות, מיזוגים, צירוף שותפים וכיו"ב. הנומרולוגיה יכולה גם לסייע בתהליכי בחירת עובדים ומנהלים לבית העסק ובהתאמת שותפים.

לסיכום, שוקי מדגיש שחשוב לזכור כי הנומרולוגיה היא כלי אבחוני וייעוצי, הבא במטרה להכווין את האדם לכיוונים מיטיבים חיוביים ולמימוש מלוא הפוטנציאל הקיים בו. הבחירה כיצד לפעול תמיד נתונה בידיו של האדם. תמיד קיימת האפשרות לכוון-מסלול-מחדש.

בהצלחה.

לתאום פגישת ייעוץ אישית או עסקית עם שוקי גבאי, או לקבלת פרטים והרשמה לקורסי נומרולוגיה בהנחיית שוקי גבאי  09-7717050, shukigabay@shukigabay.com