המספרים בשירות הזוגיות

שוקי גבאי, נומרולוג כבר מעל 27 שנים, הנומרולוג של ערוץ 10, מחבר הספר "החיים על-פי הנומרולוגיה"; לפני שמרביתנו ידענו בכלל מהי הנומרולוגיה, שוקי הכשיר דורות על גבי דורות של נומרולוגים – אנשי מקצוע היועצים ומכוונים בכל תחומי החיים על-פי תורת הנומרולוגיה.

בהקשר הזוגי, שוקי מייעץ ומכווין רווקים ורווקות, וכן זוגות הנמצאים בשלבים שונים של הקשר.

ראשית, מהי בעצם הנומרולוגיה וכיצד היא יכולה לסייע לנו בכלל בחיים?

הנומרולוגיה היא תורת המספרים; תורה שלפיה ניתן לאבחן את פוטנציאל האדם, במובן של תכונות ואפיונים מרכזיים ולהכווין אותו אל עבר ייעודו והמציאות הסביבתית המותאמת לו ביותר.

במה הנומרולוגיה יכולה לסייע לרווקים ולרווקות?

לפי תורת נומרולוגיה, כך מסביר שוקי, ניתן לסייע לאישה או לגבר למצוא את בן או בת הזוג המתאימים להם ביותר; זאת, על-פי הפוטנציאל הקיים בתאריך הלידה שלהם, וכן על-פי הצרכים המתקיימים בתכונות ובסגנון אישיותם. כך למשל, ניתן לומר לאישה באיזו סביבתיות עיסוק צריך להימצא בן הזוג שלה, באופן שיאפשר לה למקד יותר את תהליך החיפוש, או לכל הפחות, לתת יותר צ'אנס לגברים התואמים לפוטנציאל הנומרולוגי שלה.

ומה לגבי זוגות הנמצאים כבר ביחד, או זוגות הנמצאים בסוג של פרשת דרכים או משבר זוגי – כיצד הנומרולוגיה יכולה לסייע גם להם?

בהקשר הזוגי, גבאי משיב, כי הנומרולוגיה יכולה לסייע לבני הזוג לשמר את האיזון הזוגי הנכון ביותר בעבורם, בהתבסס על תאריך לידתם. כך, בהתבסס על הנומרולוגיה ניתן לא רק לאבחן את מידת ההתאמה הזוגית, בשלבים המוקדמים של הקשר, אלא גם להציל מערכות יחסים זוגיות וותיקות הנמצאות במשבר.

בשפת הנומרולוגיה ניתן ללמד את בני הזוג להבין זה את שפתו של זה, ולהכווין את בני הזוג לפעולות שיובילו לאיזון זוגי מחודש ומותאם יותר. כל זאת, תוך התחשבות בפוטנציאל של כל אחד מבני הזוג למימוש, ובעיתויים הנכונים להם לביצוע המהלכים האישיים והמשותפים.

 

לסיכום, שוקי מדגיש שחשוב לזכור כי הנומרולוגיה היא כלי אבחוני וייעוצי, הבא במטרה להכווין את האדם לכיוונים מיטיבים חיוביים ולמימוש מלוא הפוטנציאל הקיים בו. הבחירה כיצד לפעול תמיד נתונה בידיו של האדם. תמיד קיימת האפשרות לכוון-מסלול-מחדש. יתרה מכך, הייעוץ וההכוון הנומרולוגי בהקשר זוגי אינם תחליף לטיפול זוגי, במקום שנדרש לכך; יחד עם זאת, הייעוץ הנומרולוגי בהחלט יכול להשתלב בתוך תהליך טיפולי קיים ולסייע לו.

בהצלחה!

לתאום פגישת ייעוץ אישית או עסקית עם שוקי גבאי, או לקבלת פרטים והרשמה לקורסי נומרולוגיה בהנחיית שוקי גבאי  09-7717050, shukigabay@shukigabay.com , לצפייה בסרטונים של שוקי – מוזמנים להתחבר גם לדף הפייסבוק ולערוץ הYoutube של שוקי גבאי.