האם יש משמעות לבחירת השם של התינוק הנולד?

משמעות השם הפרטי

השם הפרטי מהווה תכונה נרכשת בחיינו, שמשפיעה על השאיפות שלנו ומסייעת לנו במימוש הפוטנציאל והייעוד שלנו (המגולמים בתאריך הלידה).

מי צריך לקבוע את השם של התינוק?

בבחירת השם של היילוד, האם מקבלת השראה כמעט אלוהית, בזכות היותה מחוברת לעובר בחבל התבור במשך 9 חודשים. השראה זו מאפשרת לאם לבחור ליילוד את השם המתאים ביותר. חשוב לתת משקל לבחירה האינטואיטיבית של האם בנושא של בחירת שם לתינוק.

מכאן, שכאשר אם מתייעצת איתי נומרולוגית לגבי שם של ילד, אינני קובע בעבורה את השם, אלא מתעדף את השמות המתאימים ביותר לפוטנציאל של התינוק, מתוך מספר שמות שהאם עצמה בחרה והיא מתלבטת לגביהן.

כיצד מחשבים את המשמעות התכונתית של השם מבחינה נומרולוגית?

המשמעות הנומרולוגית של השם מתקבלת בהתבסס על החישוב הגימטרי שלו (חיבור גימטרי של סך כל האותיות של השם), ועל המשמעות של האות הראשונה והאות האחרונה של השם (לפי תורת כוח האותיות).

התאמת השם הפרטי לתאריך הלידה:

החיבור בין השם הפרטי ושם המשפחה מייצר את שאיפות חייו של הילד, אשר חשוב שיותאמו לפוטנציאל של הילד, הנקבע ביום הולדתו.

במילים אחרות, השם הפרטי של הילד מהווה תכונה, שחשוב כי תהיה מותאמת ותימצא בהרמוניה עם שאר התכונות, השאיפות והפוטנציאל, המגולמים בתאריך הלידה, לטובת מימוש מקסימלי של הפוטנציאל הקיים.

לסיכום, מומלץ להקשיב לאינטואיציות האימהיות-הרחמיות בבחירת השם לתינוק, ולהתייעץ עם נומרולוג מקצועי שבאמצעות נומרולוגיה יסייע בבחירת השם שיתאים ביותר למימוש הפוטנציאל של הרך הנולד.

אז שיהיה במזל טוב 🙂

שוקי גבאי, נומרולוג בעל וותק של מעל 25 שנים,יועץ לאנשים ולעסקים,

מחבר הספר "החיים על-פי הנומרולוגיה" מלמד ומעביר הרצאות וקורסי נומרולוגיה למתחילים ולמתקדמים, בראשון-לציון ובהרצליה. לתאום פגישת ייעוץ אישית או עסקית עם שוקי גבאי, או לקבלת פרטים והרשמה לקורסי נומרולוגיה בהנחיית שוקי גבאי 09-7717050, shukigabay@shukigabay.com