נומרולוגיה וזוגיות

נומרולוגיה וזוגיות - פרספקטיבה נומרולוגית למחשבה על נומרולוגיה התאמה זוגית

הזוגיות משולה למפעל, כאשר הגבר משול לאגף הרכש.. אגף שצריך לספק את צרכי זוגתו (האישה) שבתחילה היא נחשבת לאגף מייצר, כאשר במתחלה הזכר מספק את זירעו, לפיריון זוגתו, כאשר התוצאה היא לידה, תינוק שהוא למעשה התוצר של הזוגיות שהופך ליהיות הצרכן (וצרחן:)) של הזוגיות הדורש מהאישה, הגנה ואוכל, שתצטרך להיעזר בבן זוגה לפרנסה והגנה..
אז תחשבו האם זה כמו מפעל, גבר =אגף הרכש, האישה= אגף המייצר, והילד(ה)חנויות , אז מה נשאר..? אהבה, משיכה ריגשית, שתפקידה לספק את הצדדים הרגשיים במערכת. חשבו קצת על נומרולוגיה התאמה זוגית

אם אתם עושים הכל על מנת למצוא זוגיות ועדיין לא מצאתם, אולי כדאי שתפנו לנומרולוגיה, היא תוכל לכוון אתכם להתאמה שלכם לפי תורת המספרים. נומרולוגיה התאמה זוגית יכולה להיות הפיתרון בשבילכם.

נומרולוגיה התאמה זוגית - מבט מפנים

הנומרולוגיה מביטה על כל האותיות כמעין צינור אנרגטי שמחבר בין העולם העליון לעולם התחתון. היא טוענת שלכל אות יש את התדר שלה וערך אנרגטי משלה. כל שם של אדם למעשה מבטא תדר כלשהו מבחינת הערך המספרי שלו. והוא גם משקף קוד התנהגותי ובעל תכונות לאורך החיים של אותו אדם, תכונות שרכש במהלך חייו שעוזרים לו לעצב את הדרך שלו ואת האישיות שלו. ואלו גם קובעים את איכות החיים והבחירות שלו בדיקה ע"י נומרולוגיה התאמה זוגית תיתן אינדיקציה גם בנושא זה.

נומרולוגיה התאמה זוגית-  זוגיות וקשר לפי הנומרולוגיה 

במידה ואישה משנה את השם בנישואין או לעומת זאת בגירושין, זה תכונתי בלבד ואין זה משנה גורל לפי הנומרולוגיה. אולם כאשר אחד מבני הזוג משנה את שמו הפרטי או את שם משפחתו, הדבר כן עשוי להשפיע על הזוגיות בין הזוג.

זה קורה גם כשאישה משנה לאחר שהתחתנה את השם משפחה שלה לשם של האדם אתו התחתנה. מידע זה ועוד מפורט כאשר בוחרים להתחיל תהליך של נומרולוגיה התאמה זוגית.

נומרולוגיה התאמה זוגית - ייעוץ עם נומרולוג/ נומרולוגית 

נומרולוגיה התאמה זוגית עוזרת גם לבדוק את ההרמוניה בין השעות של תאריכי הלידה של בני הזוג, רק אדם המוסמך בנושא יכול לעשות זאת על פי המפה הנומרולוגית ומפה אסטרולוגית וגם תקשור. מפה כזו תיתן מענה על שאלות רבות. היא מכילה ידע רב ויקר ערך שמאיר על בן או בת הזוג שהנשמה שלה זקוקה לה. תחומי העיסוק שלה וגם שלו. העיתוי שצפוי להיות הזיווג הנכון. איך לנהוג עד לפגישה עם המיועד, בחירה של נומרולוגיה התאמה זוגית יכולה לגרום לקשר להתחיל כפי שצריך עוד מההתחלה.

נומרולוגיה התאמה זוגית - שנים עשר מזלות 

לכל אחד מהמזלות יש תכונות אופי משלו. כמו כן, יש לו תכונות משותפות לפי אחד מארבעת היסודות: אדמה, אש, מים ואוויר. ייעוץ זוגי לפי הנומרולוגיה, נומרולוגיה התאמה זוגית יכול לבדוק את ההתאמה ולסייע לכל אחד למצוא את האדם המתאים לו, את הזיווג שלו. הוא עוזר להיות יותר ממוקד ולא ללכת לאיבוד בין כל האפשרויות. נומרולוגיה התאמה זוגית נותנת מענה על כמה הקשר יכול להחזיק ועל האתגרים שהוא מכיל בתוכו, על הכלים להתמודדות עם משבר או מחלוקת, האם הקשר מגדיל כל אחד מבני הזוג? האם מדובר על זוגיות מהשורש של הנשמה? כמו כן, נומרולוגיה התאמה זוגית בוחנת את המעבר לגור יחד, להתחתן או להקים משפחה. במקרה של פרידה בין בני זוג הוא יכול לבחון האם יש תקווה לחזרה או שהקשר חסר טעם והיה עדיף לסיים אותו.

קטע מתוך מאמר בעיתון לאישה

בהמשך יעלה לאתר הסבר על מה זאת אהבה בראיית נומרולוגיה.

שלכם,
שוקי גבאי.

לקביעת פגישה צרו קשר

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.