ייעוץ עסקי

למי הפגישה העסקית מיועדת ?

פגישה עסקית מתאימה לבעלי עסקים שרוצים להתייעץ לגבי ביצוע מהלכים שונים בעסק: תהליכי התפתחות, התרחבות, מיזוג, הכנסת שותף, שינוי הייעוד של העסק וכיו"ב, או להתייעץ בנוגע לאתגרים וקשיים הקיימים בעסק -  לבחון מדוע זה קורה ואיך ניתן לשנות ולהצליח?

פגישה עסקית גם מתאימה למי שמעוניינים להתייעץ לגבי פתיחת עסק חדש, בחירת שם העסק, העיתוי המתאים לפתיחה וביצוע מהלכים, בחינה והתאמה של שותפים לעסק.

הפגישה מסייעת לבצע את המהלכים הנכונים, בעיתוי המתאים ביותר.

__________________

מה ההבדל בין פגישה עסקית לפגישה אישית?

פגישה עסקית היא פגישה הממוקדת בעסקיו של הלקוח, הכוללת:

בדיקת עיתויים נומרולוגים לביצוע שינויים ומהלכים - האבחון הנומרולוגי מאפשר לבחון עיתויים רלוונטיים בעבור: חתימת חוזים (יש ימים שלא נכון יהיה לחתום בהם חוזים), ביצוע עסקאות, פגישות חשובות בארץ ובחו"ל, הצגת תערוכות, עשיית שינויים פנים-ארגוניים, תהליכי מיזוג ורכישה, או מעברים פיזיים.
(יש עיתויים שבהם נכון לבצע מעבר ויש עיתויים שבהם לא מומלץ לבצע מעבר).

בדיקת שותפים והתאמתם - בדיקת שותפים ועובדים, מתאימה לאלו המעוניינים לצרף שותף לעסק קיים או לבדוק עובדים וכן לעסקים בשלבי הקמה, שרוצים לדעת איך לבנות את העסק עם השותפים המתאימים ביותר ולהצליח בגדול.

בדיקה זו מספקת מענה לבעל העסק על מידת התאמתו של השותף הפוטנציאלי או העובד לבית העסק, לתפקיד, לסביבה שבה הם צריך לתפקד  - לטובת התפתחות וצמיחה חומרית של בית העסק.

הבדיקה כוללת ניתוח נומרולוגי של הפוטנציאל (והמזל) של השותף או העובד ובהתבסס על מאפייני העיתוי שבו הם נמצאים (מעבר להתאמה למהות העיסוק, קיימת חשיבות והשפעה רבה לעיתוי שבו נמצא השותף/העובד, לטובת הצלחתו הכלכלית של העסק).

קיימת האפשרות בבדיקת שותפים או עובדים לשלב שתי שיטות אבחון - נומרולוגית וגרפולוגית (האבחון הגרפולוגי הנו בתוספת תשלום ומתבצע במכון פרסונה).

בכל פגישה עסקית הלקוח מקבל פריסה עסקית-נומרולוגית חודשית, בתוספת הדרכה אישית משוקי גבאי, כיצד ניתן להסתייע בה.
הפריסה נועדה לסייע בהתנהלות העסקית במהלך התקופה הנתונה, לטובת הצלחה עסקית ומיקסום הפוטנציאל העסקי של הלקוח (היא מסייעת בבחירת עיתויים לטובת חתימת חוזים וביצוע מהלכים חשובים ומכווינה כיצד נכון להתנהל בפגישות חשובות, שכבר נקבעו מראש ואין יכולת להשפיע על העיתוי שלהן).

 

שוקי: "מגיעים אליי אנשי עסקים מכל התחומים: תעשיית המזון, תעשיית הרכב, הייטק,הביגוד והאופנה, התכשיטנות, חברות שליחויות מקומיות ובינלאומיות, בנקים, רו"ח, ועוד.. אני מלווה אותם מפתיחת העסק, בחירת והתאמת שותפים, בחירת העובדים, ושיבוצם באופן שימצה ויתאים ביותר לתכונותיהם ולכישוריהם. כמובן לפי דרישת הלקוח. ישנם לקוחות עסקיים שמגיעים אליי כשהעסק כבר קיים, אותם אני מלווה בבדיקת העובדים, ושיפור העסק להעלאת הרווחים. "

 

אבחון ארגוני ובדיקת עובדים בשיטת GPN - אבחון נומרולוגי בשילוב כלים גרפולוגיים. האבחון הגרפולוגי נעשה ע"י מכון "פרסונה".

לפרטים על סדנאות לאנשי עסקים- לחצו כאן

* לפרטים על ייעוץ והכוון תעסוקתי

נומרולוגיה

למילוי טופס פגישה עסקית

לקביעת פגישה צרו קשר

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.