איגרת נומרולוגית לתינוק

תינוק חדש מביא הרבה מזל ושמחה להורים.

רוצים לדעת איזה חלון הזדמנויות התינוק שלכם פותח?
רוצים לדעת איך להתנהג עם תינוקכם?
רוצים לדעת מהן תכונותיו, שאיפותיו וייעודו?

מהי איגרת נומרולוגית לתינוק?

האיגרת היא סוג של "הוראות תפעול" נומרולוגיים להורה הטרי. האיגרת נועדה להפגיש את ההורה עם מאפייני האישיות המרכזים וצרכיו של התינוק.
באיגרת מפורט הפוטנציאל, מרכיבי הגורל, הצרכים הסביבתיים והאחרים של הרך הנולד, ואת ה"מכתב" אותו מביא הרך הנולד להוריו;

 

חשוב גם לדעת, כי לפי תורת הנומרולוגיה, עד גיל הבגרות, קיימת השפעה של הרשום במרכיבי הגורל של התינוק על הוריו, והם "נדרשים" לבצע את הרשום במרכיבי מזלו, לטובת התפתחותו וצמיחתו המיטבית. הדבר יכול להתבטא באופנים שונים: שינוי תחום עיסוק של אחד ההורים, מעבר דירה, לעתים אף מעבר מדינה, קבלת כספים, הצעה עסקית או הזדמנות לקידום בעבודה. השינויים וביצוע המהלכים של ההורים חשובים להתאמת הסביבתיות בפועל של התינוק לסביבתיות שבה הוא צריך לחיות, בהתאם לפוטנציאל הרשום באיגרת.

חשיבות האיגרת להורים

קריאה באיגרת יכולה להועיל לכם ההורים בהכרת התינוק וצרכיו, וכן להוביל אתכם להבנה, השלמה וזרימה טבעית יותר עם מהלכי השינוי המתרחשים בעקבות הצטרפותו של התינוק לתא המשפחתי. כל זאת, תוך קבלת ההזדמנויות הנוצרות לאב או לאם, ויצירת הרמוניה משפחתית בעבור הרך הנולד.

האיגרת תסייע לכם לתת את הכלים הנכונים ביותר לתינוקכם למימוש ייעודו.

 

לצפייה באיגרת לדוגמה - לחץ כאן

שוקי גבאי, נומרולוג, בעל שם ומוניטין רב בארץ ובחו"ל, מאמין שתורת הנומרולוגיה היא כלי ייעוץ שניתן להשתמש לכל דבר, מייעץ להורים בבחירת שם לתינוק, וכן חושף את צופן האיגרת שהתינוק מביא עמו לחיי ההורים, ואיזה חלון הזדמנויות הוא פותח להם.

שמות לפי נומרולוגיה

להזמנת איגרת לתינוקות

לקביעת פגישה צרו קשר

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.