תחזית יומית

תחזית נומרולוגית יומית:

לכל ילידי ה 28 למרץ ( וגם ילדי 1 למרץ 10 למרץ, 19 למרץ, וגם למי שהיה יום הולדת ב 1,12,2102 ו- 10 לדצמ' ו 19 לדצמ' ו28 לדצמ' 2012 ) אתם נכנסתם לתקופה של התחלות חדשות בחיים , מתוך שנתיים שבהם התלבטתם כמעט בכל תחום : בזוגיות במשפחה , בילדים וההתפתחות וחייהם, במקום העבודה , בלימודים , בשינויי עיסוק , בפתיחת עסקים או סגירת עסקים, חלקיכם בחרו גם להתחתן , והשנה אתן או נשותיכם בהריון , או ילדו או מתכננות . חלק מכם לצערי פרקו או מפרקים משפחה לטובת פרק ב' ( מתוך בחירה) ויש כאלה שהפרידה נכפתה עליהם, יש מבינכם שקנו ומכרו דירות. בקיצור שנתיים אחרונות התלבטויות ומצבים שמובילים לתקופה של התחלות והתפתחויות , אז אל תמהרו בהחלטות ואם אפשר חכו לחודשים יוני יולי , ושם תוכלו לקבל יותר החלטות.

בהצלחה

לכל ילידי 17.5( וגם לילידי 8.5, ו-25.5 ) אתם נכנסתם לעיתוי של התחלות חדשות בחיים , מתוך שנתיים שלמות שהתלבטתם כמעט בכל תחום בחייכם חלקכם החליטולהתחתן וחלקכם לסיים קשר ולהפרד , יש מבינכם כאלה ששינו את עיסוקיהם או הוסיפו עיסוק עברומקום עבודה בתים ודירות וכאלה שילדו בקרוב או בהריון. לכל מי שעדין מתלבט ולא החליט החלטות אז אפשר לדחות max עד נוב' 2013 אז שיהיה במזל..ובהצלחה.

לכל ילידי ה 18.5 ( וגם 9.5 ו- 27.5 ) אתם נכנסתם לעיתוי שבו אתם צריכים הרבה סבלנות וטאקט , יהיו בינכם שירגישו סמוך ליום ההולדת הזה אי שקט עצבנות וחוסר שקט יש הרבה מבינכם שבין מאי 2012 ל- מאי 2013 עברו עבודות ( ממקום למקום) ומעברים משמעותיים , חלקכם מצאו את עצמם מטפלים במשהו לא בריא שקרוב אליהם במסירות ,.השנה יהיו כאלה שציפו להריון אז תיהיה להם הפתעה יש הריון ..ומי שרוצה ( רק נשים ) לעבור דירה .אז לחכות למאי הבא ( אם אפשר) אז תצרו קשרים וחכו בסבלנות ולא לשכוח טאקט ודפלומטיה ..מזל טוב ובהצלחה