סדנת עבודה עם קלפים טיפוליים

קורסי פסיכו-נומרולוגיה / סדנאות קלפים 

בוא להרחיב את הידע שלך (סדנאות הקלפים מיועדות לקהל הרחב)

30/03/22- קורס פסיכונומרולוגיה – ערב

08/05/22 – קורס גרפולוגיה – ערב

17/05/22 – סדנת קלפים טיפוליים – און-ליין בזום

13/06/22 – סדנת קלפים טיפוליים – בוקר/ערב

סדנת קלפים - הילה גבאי

"המסע בעקבות הקלף" - סדנת קלפים טיפוליים

בהנחיית: הילה גבאי, פסיכולוגית - מכון פרסונה

מהם הקלפים?

הרבה שמות יש לקלפים האלה (קלפים טיפוליים, קלפי קס"ם – קלפי סיפור מטאפוריים/מאוירים, קלפים השלכתיים..), הרבה סוגים וצורות, ואינסוף אפשרויות של משחק, עבודה, אימון (קואוצ'ינג), דיאלוג, דמיון, יצירה, התבוננות, סיפור, גיבוש, היכרות, מודעות..

הקלפים הם כלי חוויתי, עוצמתי, עשיר ומגוון, חוצה שפה, חוצה גילאים, חוצה תכנים.. מה שעושה את העבודה עם הקלפים למאוד מהנה וחווייתית, מגבשת ומלמדת.

המפגש עם הקלף מפגיש אותנו בראש ובראשונה עם עצמנו, מזכיר משהו, נוגע במשהו, נותן זווית נוספת להתבוננות.. כמו יד שמחטטת בכובע מלא בפתקים ושולפת משם משהו בעל ערך, ששכחנו, שלא ראינו.. והיופי הוא באפשרות לבחור, עד כמה להעמיק, עד כמה להתבונן ולשאול, וזה גם בסדר להכניס בחזרה את הפתק, ולבחור באחד חדש..

העבודה עם קלפים בזוג או בקבוצה, מקנה עומק נוסף וזוויות התבוננות חדשות על "הישן והמוכר", ואפשרות לקבל מתנה משמעותית מהקלף ומהשותפים לחוויה..

על הסדנה

הסדנה כוללת 7 מפגשים, בהם נצא למסע בין הקלפים, תוך שימוש במגוון מאוד עשיר של קלפים, ותכנים שילוו את הקלפים. לכל אורך הסדנה, העבודה תהיה חווייתית ודינאמית, ותכלול עבודה אישית, זוגית וקבוצתית.

הסדנה, מעבר לחוויה, התבוננות ולמידה עצמית, תקנה הכשרה לעבודה עם קלפים טיפוליים, בטכניקות שונות, במסגרת אישית (במפגשים חברתיים, בזוגיות, במשפחה עם הילדים.., ועוד), או במסגרת מקצועית (הדרכה/הנחיית קבוצות, תהליכי חינוך, אימון (קואוצ'ינג), טיפול פרטני או קבוצתי).

* התכנים והדגשים בכל סדנה יהיו גמישים ודינאמיים ויותאמו להרכב הקבוצה שתתגבש, כפועל יוצא של עבודה עם קלפים..

על המנחה

הילה גבאי, פסיכולוגית (.MSc) ומאמנת, עוסקת בליווי תהליכי התפתחות אישיים, קבוצתיים וארגוניים, מרצה ומנחת סדנאות, מאמנת מוסמכת (CCIL), בוגרת מסלול אימון, פסיכותרפיה, הדרכת הורים וטיפול זוגי במכון אדלר. חברה באגודה לפסיכותרפיה ממוקדת. מנכ"ל-שותף במכון פרסונה.

 

עלות הסדנה: 1,850 ש"ח בעבור כל 7 המפגשים (כל מפגש 4 שעות אקדמאיות)

מיקום: בית לומיר, משכית 22, א.ת. הרצליה פיתוח.

פרטים והרשמה במשרדי מכון פרסונה: 09-771-7050, persona@persona-e.co.il.

לפרטים נוספים - מוזמנים להשאיר פרטים בקישור ואנחנו נחזור אליכם:

לקביעת פגישה צרו קשר

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.