"הכול זה טיימינג" – משמעות העיתוי בראייה נומרולוגית

לפי הנומרולוגיה, שהיא תורת המספרים, קיימת חשיבות רבה לעיתוי שבו האדם או המערכת הזוגית או המשפחתית בוחרים לבצע מהלכים; כגון, מעבר דירה, חתונה, פתיחת עסק, לימודים, שינוי עבודה, וכיו"ב.

כיצד תורת הנומרולוגיה יכולה לסייע בבחירת העיתוי לביצוע מהלכים?

תפקיד הנומרולוג, בהקשר זה היא לאבחן את מאפייני העיתוי הנומרולוגי שבו נמצא האדם, בהתאם לתאריך הלידה הפרטי שלו; ובהתאם לכך, לייעץ לו אילו מהלכים כדאי לו לבצע ומהו העיתוי המיטבי ביותר לעשותם.

כך למשל, ישנם עיתויים הטובים לביצוע מעבר בית והתעסקות במבנה המגורים או העסק, עיתויים המתאפיינים בשינויים משפחתיים, עיתויים המתאפיינים בהתחלות חדשות, וישנם גם עיתויי "משוב" שבהם מומלץ שלא לבצע מהלכים משמעותיים, אלא בעיקר "להקשיב" לתשובות המתקבלות על המהלכים וההחלטות שבוצעו קודם לכן, לעצור לטובת התבוננות, למידה והתפתחות רגשית, ורק לאחר מכן לבצע מהלכי-שינוי בהתאם.

שוקי גבאי, נומרולוג כבר מעל 27 שנים, הנומרולוג של ערוץ 10, מחבר הספר "החיים על-פי הנומרולוגיה"; שוקי מכשיר דורות על גבי דורות של נומרולוגים – אנשי מקצוע היועצים ומכוונים בכל תחומי החיים על-פי תורת הנומרולוגיה.

לתאום פגישת ייעוץ אישית או עסקית עם שוקי גבאי, או לקבלת פרטים והרשמה לקורסי נומרולוגיה בהנחיית שוקי גבאי 09-7717050, shukigabay@shukigabay.com