"בעזרת השם" – משמעות השם בראייה נומרולוגית

אז מהי בעצם הנומרולוגיה וכיצד היא יכולה לסייע לנו בחיינו הפרטיים?

הנומרולוגיה היא תורת המספרים; תורה שלפיה ניתן לאבחן את פוטנציאל האדם, במובן של תכונות ואפיונים מרכזיים ולהכווין אותו אל עבר ייעודו והמציאות הסביבתית המותאמת לו ביותר.

מה הקשר בין תאריך לידתו של האדם לבין השם הפרטי שלו?

בתאריך הלידה מתגלם, כאמור, הפוטנציאל של האדם, הסביבתיות המיטבית עבורו, או במילים אחרות הייעוד שלו בחיים והסיטואציות , המצבים וההזדמנויות שיזדמנו לו בדרכו.
השם הפרטי מהווה תכונה משמעותית ופילטר ייחודי שדרכו האדם מתבונן על העולם. התכונה הזו יכולה לשמש ככלי בידיו של האדם על-מנת לתפקד, בהינתן הסיטואציות וההזדמנויות המתרחשות, ולהתקדם אל עבר ייעודו.

כך למשל, אדם שעל-פי תאריך לידתו יש לו בפוטנציאל הרשום בגורלו סביבתיות הקשורה בכוח מעמד ועוצמה, ואפשרות לעסוק בתפקידי ניהול בכירים, הרי ששם פרטי שיש בו את תכונת הניהול וההנהגה, יכול להקל עליו לעשות זאת.

אם כך, קיימת חשיבות להתאמת השם של האדם לתאריך הלידה שלו. זו גם הסיבה לכך שהורים רבים מתייעצים בבחירת שם לתינוק? ובכלל אנשים מתייעצים לגבי החלפת שם?

בהחלט כן. נומרולוגיה על פי תורת הנומרולוגיה מאפשרת לנומרולוג להתאים את שם התינוק שנולד לפוטנציאל הגלום בתאריך לידתו, על-מנת שיוכל לממש בצורה הטובה ביותר את היכולות המולדות הטמונות בו.

האם יש שם בעייתי או שם שלא היית ממליץ לקרוא לילד?

אני שמח על השאלה. כאשר מדברים על הנושא של בחירת שם לתינוק חשוב לי מאוד להבהיר בכל במה אפשרית את הרעיון שאין דבר כזה שם בעייתי או שם חוסם גורל! שם אינו משנה גורל. שם הוא בסה"כ תכונה. תכונה זו יכולה לעתים לסייע או לעכב, אל מול סיטואציות חיים מסוימות, ולהשפיע על בחירות האדם בחייו. נכון, חשוב שתכונה זו תהיה מותאמת והרמונית עם תאריך הלידה, אבל חשוב לשים את זה בפרופורציות הנכונות.

בהצלחה.

שוקי גבאי, נומרולוג כבר מעל 27 שנים, הנומרולוג של ערוץ 10, מחבר הספר "החיים על-פי הנומרולוגיה"; לפני שמרביתנו ידענו בכלל מהי הנומרולוגיה, שוקי הכשיר דורות על גבי דורות של נומרולוגים – אנשי מקצוע היועצים ומכוונים בכל תחומי החיים על-פי תורת הנומרולוגיה.

לתאום פגישת ייעוץ אישית או עסקית עם שוקי גבאי, או לקבלת פרטים והרשמה לקורסי נומרולוגיה בהנחיית שוקי גבאי 09-7717050, shukigabay@shukigabay.com