נומרולוגיה מספר בית

נומרולוגיה מספר בית - מספר הבית משפיע על החיים שלכם ? כנסו עוד היום לאתר שלנו ותהנו מחווית נומרולוגיה מספר בית, ובמקצועיות ובאיכות מהנמרולוג שוקי גבאי לפרטים נוספים.

נומרולוגיה מספר בית:

סיפרו לכם שמספר בית יכול להשפיע על ה"מזל" או על ה"קארמה" שלכם ושל הזוגיות או המשפחה?

הפתעה .....מספר בית לא קובע! מספר בית למעשה זאת אמונה השייכת למזרח הרחוק ,או בפיינג שוואי, לפי היהדות והנומרולוגיה הקבלית, יש התיחסות לארבע יסודות , אדמה מים, אויר ,ואש. ש..אדמה =בית קרקע, אויר=קומות, באש אין קיום, ומים= ים ...ז"א אדם שיש במזלו אדמה ,צריך לגור על בית קרקע , ודם שיש במזלו אויר, צריך לגור בקומות ...אבל בואו נתייחס כעת למושג נומרולוגיה מספר בית, יש אנשים שמאמינים לדוגמה שבבית מספר 7 אין אורחים,אז אם נחליף את המספר ל 8 אז הבית יתמלא אורחים? אז אין ספק כאשר מדברים על נומרולוגיה מספר בית יש להתייחס לעוד רבדים..

נומרולוגיה מספר בית - חשבו על עצמכם

האם יש קשר למספר הבית וכמות האורחים הנכנסים כמו שמסופר בתחום של נומרולוגיה מספר בית? האם זה לא קשור או תלוי בתכונות בעלי הדירה ? או בעצם יש לנו סטרטאפ ..מחליפים מספרי בתים והכל יטוב בחיים!!! ..אז חברים הקשר של נומרולוגיה מספר בית לא קובע לפי ראיית היהדות והנומרולוגיה הקבלית, אבל יש עוד משהו שקובע וזה העיתוי ...עיתוי המעבר!!! וגם חשוב שתדעו שהנכון ביותר זה לתת לאישה לבחור את הבית , כי האישה אינטואיטיבית יודעת מה יתאים לילדיה....אז שתדעו , ואם תרצו עוד לדעת על נומרולוגיה, בואו ללמוד אצל שוקי גבאי.

לקביעת פגישה צרו קשר

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.