נומרולוגיה וספורט

הנומרולוגיה מספקת כלים שיש בכוחם לפענח את תכונותיו של האדם, את אופיו ואת העיתוי שבו הוא נמצא, המשפיעים בין השאר על מידת האנרגטיות שלו.

אדם המסתייע בנומרולוגיה יכול לקבל מידע על העיתוי שבו הוא נמצא או עתיד להימצא הן ברמת השנה או החודש הן ברמת היום.

הדבר מאפשר לו להחליט על הזמן המתאים ביותר לביצוע מהלכי שינוי בחיים או מהלכים חשובים אחרים, כגון חתימת חוזה, מעבר לדירה אחרת, שינוי מקום עבודה, חתונה, השתתפות בתחרות וכד'.

שוקי גבאי, נומרולוג הבקיא בעולם הספורט, מנחה שחקנים, מאמנים ומנהלי קבוצות ספורט שונות עפ"י תורת הנומרולוגיה, משנת 1995.
הנתונים הנומרולוגיים משמשים, למעשה, אינפורמציה קדם-סטטיסטית על כל שחקן. הנומרולוגיה יכולה לשמש את השחקנים, את המאמנים ואת מנהלי הקבוצות, כפי שיפורט בהמשך.

מנהלי הקבוצה

נומרולוגיה יכולה לספק מידע שיסייע להנהלה בהחלטותיה, כגון בחירת השחקנים לפני תחילת הליגה, קביעת העיתוי הטוב ביותר לחתימת חוזים וכיו"ב.

מאמנים

הנומרולוגיה יכולה לתת למאמנים, עוד לפני תחילת העונה והמשחקים, מידע על השחקנים בהרכב ולהנחותם כיצד לממש את מלוא הפוטנציאל של קבוצתם. המאמן מקבל מידע על מאפייני האישיות ועל הכישורים של שחקני ההרכב שלו וכן מידע על מאפייני העיתוי שבו הם נמצאים, המשפיעים על האנרגטיות ועל יכולות המשחק שלהם ביום נתון.

יתר על כן, היא מספקת מידע דומה על קבוצת היריב.
הנומרולוגיה יכולה לדעת, האם השחקן ישחק מעל הממוצע או מתחתיו בחודש מסוים ובהתאם לכך גם לצפות כמעט בוודאות את אחוזי הקליעה שלו.

דוגמה: כדורסלן מצטיין, הקולע בממוצע 20 נק' למשחק, ביום שבו האנרגיות שלו נמוכות, יקלע מתחת לממוצע האישי, בייחוד כאשר שומר עליו שחקן יריב הנמצא ביום טוב. באותו אופן, כדורסלן הנמצא ביום טוב יקלע מעל הממוצע האישי שלו.

המידע הניתן למאמן מאפשר לו, למעשה, לקבל החלטות טובות יותר על הרכב השחקנים הפותח, על אופציות להרכבים חלופיים, על המיקום האופטימאלי לשחקנים במגרש, וכן לקבל המלצות שונות, כגון איזה אגף לתקוף, על איזה שחקן לשמור עם איזה שחקן וכיו"ב.

יש לציין, כי הנומרולוגיה אינה תחליף למאמן אלא מעניקה מידע חיוני לקבלת החלטותיו המקצועיות.

שחקנים

הנומרולוגיה באמצעות ייעוץ נומרולוגי יכולה להדריך שחקן על פי יכולתו ולפי העיתוי שבו הוא נמצא. למשל, אפשר להדריך שחקן לפני משחק, כיצד לממש את מלוא הפוטנציאל שלו ביום הנתון. כלומר, האם להשקיע יותר בקליעה או ב"אסיסט" או במשחק קבוצתי וכיצד לנהוג ביום שבו האנרגיות שלו נמוכות או שיש בו סיכון לפציעה.

 

לקביעת פגישה צרו קשר

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.