אודות שוקי גבאי

שוקי גבאי הוא נומרולוג בעל שם בארץ ובחוץ לארץ ובעל רזומה תקשורתי רחב. יועץ, מרצה ומלמד נומרולוגיה, מחבר הספר "החיים על-פי הנומרולוגיה", מנחה התכניות "חוות דעת" ו"מספרים מדברים" בערוץ 10.

שוקי, יליד 1956, איש קבע ומנהל בחברת "טלרד" בתחום האלקטרוניקה ומחשבים בעברו.

שוקי גבאי החל לעסוק בתחום של נומרולוגיה בשנת 1990. לאחר צבירת ניסיון רב בתחום,
כיום הוא יועץ לאנשים פרטיים ולאנשי עסקים, מנחה ומדריך לקהל הרחב, הפרטי והעסקי,מעביר קורסים ללימודי הנומרולוגיה בראשל"צ, ובהרצליה, מפיק כנסים וימי עיון בתחום הנומרולוגיה, מרצה במסגרות פרטיות וציבוריות: מוסדות ציבוריים, וועדי עובדים, ימי חברה, בנקים, בתי-ספר, עיריות, מחלקות רווחה, בתי-סוהר, ספריות עירוניות וכו'.
שוקי מקדיש הרבה מזמנו לפעילות התנדבותית לקהילה.

נורמולוגיה

מהי תורת הנומרולוגיה?

מהי תורת הנומרולוגיה - עפ"י שוקי גבאי

תורת הנומרולוגיה היא תורה גימטרית (מספרית)אלטרנטיבית המתבססת בעיקרה על תאריך לידתו של האדם ושמו המלא, שם אביו ושם אימו. ניתוח הנתונים הללו והעברתם לקודים מספריים, ע"י חישובים מתמטיים (שיטה אותה אני מכנה "המטריקס"; The Metrix), מאפשר הצצה אל תוך מסתרי חיינו ובתוך כך לגלות את ייעודינו בעולם, בכל התחומים בחיים: זוגיות, עיסוק, מעברים ושינויים.. ועוד.

תורת הנומרולוגיה מאפשרת לנו לחשוף תכונות אופי של בני האדם, סביבת עיסוק מתאימה וכן את הזמנים והעיתויים המומלצים ביותר לעשיית דברים.

__________________

"ייעודינו בעולם"- המשמעות

לכל אדם תאריך לידה שלו, אשר טומן בחובו מספר רב של אפשרויות, תכונות ומשמעויות. בתקופות חיינו אנו חשופים מדי פעם למגוון תורות שיש ביכולתן להעיד על השוני בין בני האדם רק על פי החודש שבו נולדו.
גם לנומרולוגיה יש נוסחה שלה והיא עוסקת באופיים של בני האדם. יתר על כן,, היא מתעמקת בשאלה, "מה ייעודינו בעולם" ולמה בעצם נולדנו דווקא בתאריך מסוים.

כל אדם ביום היוולדו נולד עם "שליחות" כלומר, ייעוד בחיים, שמבחינת הגורל הוא אמור לממש ב - 36 השנים מיום "צאתו לדרך".
גם לגורל תפקיד בכל מערכת חיינו. תפקידו של הגורל הוא לכוון אותנו אל הייעודד שלנו, על כן במהלך שנות המימוש שלנו הגורל מנסה לתת לנו הזדמנויות ואפשרויות למימוש ייעודינו ומדי פעם בפעם גם "בודק" בשנת המשוב, אם אנו נמצאים בכיוון הנכון בדרך למימוש הסופי.

__________________

משפט המפתח בתורת הנומרולוגיה הוא "הכול צפוי והרשות נתונה"

"הכל צפוי": לכל אדם יש ייעוד מוגדר שאתו הוא נולד ואותו הוא צריך להגשים.

 

"הרשות נתונה": במהלך חייו אדם עומד בפני התלבטויות והחלטות שעליו לקבל: כל החלטה מקרבת או מרחיקה אותו מהגשמת ייעודו והגורל בודק מדי פעם, מתגמל את האדם כאשר הוא בדרך הנכונה, ואילו מעניק משוב שלילי ומכוון כאשר האדם סוטה מן הדרך. כך במהלך חיינו אנו מקבלים תשובות על הבחירות שעשינו בתחומים שונים בחיינו: זוגיות, מקום המגורים, עיסוק, פרנסה וכו'.

דוגמה מהתחום הבן-אישי/זוגי: אם אנחנו פועלים נכון, הגורל "מפרגן" ומעודד לזוגיות והולדה. אם הקשר אינו מתאים, הגורל גורם לפרידה.

באופן דומה, הגורל בודק גם את עיסוקנו בדרך למימוש ייעודינו: אם אנו עוסקים בתחום שעוזר לנו להגיע למימוש הסופי, הרי הגורל "מפרגן" להרחבת בית העסק, או לקידומו של אותו עובד.
לעומת זאת, אם אנו עוסקים בעבודה אשר אינה מתאימה לסביבתנו, הרי בסופו של דבר הגורל מתערב ומוציא אותנו משם, מתוך כך כנראה נפוטר מכל סיבה שהיא.
גדולתו של הנומרולוג נמדדת בהנחייה ובהכוונה לייעוד כדי למנוע החלטות שגויות ובכך גם למנוע מן הגורל חוסר "פרגון" ועכבות בחיינו.

__________________

זמנים ועיתויים

תורת הנומרולוגיה מתבססת בעיקרה על עשיית מהלכים בזמנים ובעיתויים הנכונים בכדי להצליח.

שנות חייו של אדם מחולקות למספר מחזורים. כל מחזור מורכב מ-9 שנים (ראה תרשים).
השנה האישית, שבה נמצא האדם, ניתנת לחישוב על-פי תורת הנומרולוגיה.
לפניכם סקירה קצרה של השנים והמהלכים הנכונים לעשייה בכל שנה ושנה.

שנה נומרולוגית 1 = שנה של התחלות חדשות, שבה הגורל יוצר מצבים להתחלות חדשות בתחומים שונים.

שנה נומרולוגית 2 = שנה של יצירת קשרים מכל הסוגים, הן זוגיים והן עסקיים.

שנה נומרולוגית 3 = שנה של הזדמנויות, לפי יצירת הקשרים של שנה 2. בשנה זו הגורל יוצר לנו מצבים והזדמנויות בדרך למימוש ייעודינו.

שנה נומרולוגית 4 = שנת משוב. שנה זו בודקת לאחור את המהלכים שבוצעו בשנים 9,8,3,2,1 בזוגיות, בעיסוק, במיקום, וכן נותנת את תשובותיה לחיוב אוו לשלילה.

שנה נומרולוגית 5 = שנת שינויים, האדם בשנה זו עושה שינויים על-פי התשובות שקיבל בשנת המשוב.

שנה נומרולוגית 6 = שנה של משפחתיות, שבה האדם מחויב יותר למשפחתו.

שנה נומרולוגית 7 = שנת משוב נוספת הבודקת שוב אם בעקבות קבלת התשובות של שנה 4, עשינו את השינוי הנכון בדרך להגשמת הייעוד.

שנה נומרולוגית 9,8 = אלו שנתיים של התלבטויות המכוונות אל ההתחלות החדשות לקראת מחזור חדש של 9 שנים נוספות.

___________________

פוטנציאל

בתת המודע של האדם טמון המידע והפוטנציאל הקיים ב-36 שנות ייעודו מגיל הבשלות ועד גיל השיא. עיניו, אוזניו וחושיו של האדם הם למעשה ה"כלים" המעבירים אל התת-מודע מידע על מצב או על הזדמנות שנקרית לאדם במהלך חייו. אם המידע שהתקבל תואם את המידע הרשום בתת-מודע ואם העיתוי מתאים, האדם בוחר לבצע את המהלך.

כך, לדוגמא: אדם שבתת מודע שלו "רשום" עיסוק בהדרכה, הגורל יזמן לו, בעיתוי הנכון, הזדמנויות להדריך. אם יקשיב לתחושותיו הפנימיות ויבחר לממש הזדמנויות אלו - יצליח בדרכו.

מכאן, שתמיד כדאי להמליץ לאדם לפעול על פי תחושותיו הפנימיות, כלומר: לאפשר לתת-מודע שלו להובילו, לפי המידע התת-הכרתי, להצלחה ולמימוש ייעודו. מעוניינים לדעת עוד? אז בואו ללמוד אצלי ואיתי - לפרטים התקשרו לטלפון: 09-77170500 ותקבלו פרטים על מועדי הקורסים הקרובים שנפתחים. אשמח לראותכם!

שלכם, שוקי גבאי, נומרולוג.

לקביעת פגישה צרו קשר

שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.
שדה זה הוא חובה.